Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #444238

Teavituskeskuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaitseväe teavitusmaterjalide (sh ajakiri Sõdur) koostamine ja toimetamine
  • Kaitseväe teavitusmaterjalidesse (sh ajakiri Sõdur, ajaleht Sõdurileht) artiklite kirjutamine
  • Ajakirjale Sõdur kaasautorite leidmine
  • Ajakirja Sõdur sotsiaalmeedia lehekülgede haldamine
  • Kaitseväelaste koolitamine ajalehe Sõdurileht toimetajaks ja reporteriks

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (sotsiaal- või humanitaarteaduste, ajakirjanduse, meedia ja kommunikatsioon või suhetekorralduse eriala)
  • Kogemus ajakirjanduses vähemalt kolm aastat
  • Väga hea eesti keele oskus
  • B-kategooria juhiload
  • Valmisolek läbida sõduri baaskursus

Kandideerimisel annab eelise
  • Läbitud ajateenistus
  • Varasem teenistuskogemus Kaitseväes

Ettevõte pakub

  • Töötasu 1450 eurot
  • 35-päevast puhkust
  • Arenguvõimalusi ja täiendõpet
  • Soodsaid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Kaitseväe värbamiskeskuse värbaja n-ltn Ott Mägi / Tel: 717 0822 / E-post: ott.magi(ät)kra.ee

Tööpakkumise number
#444238