Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179818

Teatmekirjanduse osakonna toimetaja-projektijuht reaal- ja tehnikateaduste alal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Teatmeteoste artiklite planeerimine, autoritelt artiklite tellimine ning nende toimetamine

Ootused kandidaadile

* reaal- ja /või tehnikaalane kõrgharidus
* toimetamiskogemus
* väga hea arvutikasutamise oskus
* tugev initsiatiiv ja kõrge kohusetunne
* oskus planeerida oma tööd ja aega
* projektijuhtimise ja iseseisva töö kogemus
* hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* häid töö- ja koolitustingimusi
* konkurentsivõimelist töötasu
* arenguvõimalusi edukas ettevõttes

Tööpakkumise number
#179818