Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53620

Teaduspoliitika nõunik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõuniku tegevuse eesmärgiks on ministeeriumi nõustamisega aidata kaasa Eesti teadus- ja arendustegevuse (T&A) strateegia eesmärkide realiseerimisele, strateegia edasiarendamisele kooskõlas Eesti Riikliku Arengukavaga ja Eesti integreerumisele Euroopa teadusruumi. Osa nõuniku tööst on seotud teaduspoliitiliste positsioonide koostamisega nii Eesti kui ka EL jaoks.

Ootused kandidaadile

  • Eesti doktorikraad või sellele vastav välisriigi akadeemiline kraad;
  • töökogemus T&A asutuses või T&A tugistruktuuris juhtival ametikohal või vanemteadurina vähemalt 5 aastat;
  • T&A korralduse (nii Eesti kui EL kontekstis) väga hea tundmine, vajaliku erialase info leidmise, kasutamise ning eksperthinnangute koostamise oskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel; inglise keele oskus soovitavalt vaba suhtluspädevuse tasandil, lisaks veel kahe võõrkeele oskus suhtlusläve tasandil;
  • HTM haldusala ning valitsusasutuste asjaajamiskorra ning muude valdkonna õigusaktide tundmine; õigusaktide nõuetekohase koostamise ning vormistamise oskus;
  • algatusvõime ja loovus uute lahenduste väljatöötamiseks;
  • analüüsi- ja sünteesivõime;
  • stressi- ja tööpingetaluvus;
  • hea suhtlus- ja esinemisoskus;
  • lojaalsus ja orienteeritus riigi huvidele.

Eneseteostamisvõimalust toetavas ja asjatundlikus meeskonnas.

Tööpakkumise number
#53620