Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198722

Teadusosakonna peaekspert

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • TA&I strateegia ning selle rakendusplaani ja Euroopa Regionaalarengu Fondi majanduskeskkonna rakenduskava kohaselt vajalike tegevuste ettevalmistamine ja planeerimine;
  • osalemine Euroopa Sotsiaalfondi inimressursi arendamise rakenduskava prioriteetse suuna „Teadus- ja arendustegevuse inimressursi arendamine“ seotud eesmärkide täitmiseks vajalike tegevuste väljatöötamises ja rakendamise korraldamises;
  • struktuurifondide ning infrastruktuuri küsimustega tegelevate Euroopa Liidu T&A institutsioonide töös osalemine.

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, soovitavalt doktorikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • töökogemus riigi- või omavalitsuse vanemametniku kohal või erasektoris ametikohale sarnase tasemega erialasel kohal või haridus- ja teadussüsteemis valdkonna arendamisega seotud kohal;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;
  • inglise keele oskus edasijõudnute tasemel ja lisaks ühe võõrkeele oskus suhtlusläve tasemel;
  • soovitav haridus- ja teadussüsteemi ning valitsusasutuste asjaajamiskorra ja eelarveprotsessi tundmine;
  • Euroopa Liidu alaste põhiteadmiste olemasolu;
  • kohusetunne, usaldusväärsus, korrektsus;
  • algatusvõime ning loovus uute ja otstarbekate lahenduste väljatöötamiseks;
  • vastutus- ja otsustusvõime;
  • analüüsi- ja sünteesivõime.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerijatel palume esitada motivatsioonikiri ja CV palgasooviga.

Tööpakkumise number
#198722