Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53603

Teadusosakonna ekspert (2 ametikohta)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ekspertide tegevuse eesmärgiks on teadus- ja arendustegevust (T&A) puudutavate jooksvate programmide (sh. tõukefondidest rahastatavate) administreerimine, uute riiklike programmide väljatöötamise protsessis osalemine, juhtkomiteedes ja nõukogudes osalemine ja T&A asutuste tegevuse tagamine ning tõukefondide töö ettevalmistamine ja planeerimine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon (soovitavalt doktorikraad);
  • töökogemus teaduse valdkonnas või akadeemilises struktuuris vähemalt 2 a;
  • meeskonnatöö, hea suhtlemis- ja esinemisoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, perfektne suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;
  • ühe võõrkeele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • arvutikasutamise oskus;
  • teadmised riigi põhikorrast, kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate ning oma valdkonna õigusaktidest ja strateegilistest dokumentidest.
  • soovitavalt teadmised haridusvaldkonna ning valitsusasutuste asjaajamiskorrast ja riigi eelarveprotsessist.

Eneseteostamisvõimalust toetavas ja asjatundlikus meeskonnas.

Tööpakkumise number
#53603

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
8. november 2005
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem