Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27065

Teadus-ja välissuhete sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teadus- ja välissuhete sekretär allub vahetult teadus- ja arendusprorektorile. Tema tegevuse peaeesmärgiks on ülikooli teadustöö ja välissuhete alase tegevuse korraldamine.

  • Ülikooli juhtkonna assisteerimine teadus – ja arendustöö juhtimisel. Vastava asjaajamise korraldamine ning infosüsteemi haldamine.
  • Uurimisprojektide finantseerimistaotluste koostamine ja esitamine Eesti, Euroopa Liidu ja muudele fondidele.
  • Koostöö korraldamine ning suhtlemine Eesti ja välismaa teadusorganisatsioonidega ja partnerülikoolidega.
  • Ülikooli ametliku koordinaatorina tegutsemine programmis Socrates.
  • Üliõpilaste ning õppejõudude ja teadurite välisvahetuse korraldamine.
  • Konverentside, sümpoosionide ja muude teadusürituste korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • Inglise keele väga hea oskus;
  • teadustöö korraldamise ja välissuhtlemise alase kogemuse omamine.

  • huvitavat ja arendavat töökogemust Eesti suurimas eraülikools
  • meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#27065