Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196922

Teadus- ja arendusprorektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teadus- ja arendusprorektor juhib ja koordineerib Sisekaitseakadeemias läbiviidavat teadus- ja arendustegevust. Ta vastutab akadeemias sisejulgeolekualase teadus- ja arendustegevuse eest ning talle alluvad sisejulgeoleku instituut (sh sisejulgeolekualane magistriõpe ja virtuaalsimulatsioonikeskus), raamatukogu, IKT juht ja välissuhted.

Nõudmised kandidaadile

  • Omab doktorikraadi või on seda kohe omandamas;
  • On vähemalt kaks aastat juhtinud kõrgkooli, selle struktuuriüksust või allstruktuuri;
  • On juhtinud vähemalt ühte välisrahastusprojekti kuni selle eduka käivitumiseni;
  • On aus, arengule suunatud ja avatud maailmavaatega;
  • Valdab kirjas ja kõnes heal tasemel vähemalt kahte võõrkeelt, millest üks on inglise keel

Kasuks tuleb veel:
  • Rahvusvahelistes meeskondades töötamise kogemus;
  • Avalikus sektoris töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

  • ainulaadset ja motiveerivat tööd unikaalses kõrgkoolis;
  • loovat ja innovaatilist töökeskkonda;
  • enesetäiendamise- ja harimise võimalusi;
  • motiveerivat tasupaketti.

Lisainfo

Viide ETIS keskkonda sisestatud korrektsele elulookirjeldusele ja motiveeritud avaldus, kus sisaldub kõigile kuulutuses esitatud nõutele vastavuse kinnitus, saata hiljemalt 26.05.2010 kell 12.00 märgusõnaga „prorektor“ aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343 või CV- Keskuse kaudu.
Täiendavate küsimuste korral pöörduda Lauri Tabur poole: lauri.tabur [at] sisekaitse.ee.

Tööpakkumise number
#196922

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2010
Kuulutus sisestati:
10. mai 2010

Sisekaitseakadeemia on siseministeeriumi haldusala kõrgkool, mis valmistab kutse-, kõrg- ja magistrihariduse tasemel ette spetsialiste laiale ringile sisejulgeolekuasutustele. Viime neis valdkondades läbi ka teadus- ja arendustööd ning pakume juba töötavatele spetsialistidele täiendkoolitust kõigis erialastes küsimustes

Vaata rohkem