Värsked tööpakkumised

Teadus- ja arendusosakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59866

Tööpakkumise number

59866

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib kandidaati teadus- ja arendusosakonna peaspetsialisti ametikohale, kelle põhilisteks teenistusülesanneteks on:
- riiklikust arengukavast tuleneva nõuande ja teabelevi toetamise meetme:
1) väljatöötamine;
2) vastavate õigusaktide eelnõude koostamine;
3) koordineerimine;
4) toetusmeetmete seire;
- välisprojektide koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat;
- kõrgharidust;
- eesti keele valdamist kõrgtasemel;
- inglise keele oskust;
- arvuti kasutamise oskust;
- loovat ja eesmärgipärast mõtlemist, otsustus- ja vastutusvõimet;
- meeskonnatöökogemust;
- suhtlemis- ja esinemisoskust.

Ettevõte pakub

Pakume:
- kaasaegset töökeskkonda;
- tööd meeldivas kollektiivis;
- enesearendamise võimalust,
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Peaspetsialisti orienteeruv tööle asumise aeg on 2006. aasta märtsis.

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 1. märtsiks 2006. a. Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 177.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. märts 2006
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2006

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.