Värsked tööpakkumised

Teadus-ja arendusosakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38641

Tööpakkumise number

38641

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda teadus- ja arendusosakonna peaspetsialisti.

Ametikoha põhiülesanneteks on:
- põllumajandusteaduste alase töö koordineerimine;
- haldusala teadus- ja arendusasutuste töö koordineerimine;
- koostöö korraldamine kõrgharidussektoriga;
- riikliku koolitustellimuse väljatöötamine maamajandusliku akadeemilise kõrghariduse osas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat;
- kõrgharidust;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keel) oskust;
- head eesti keele oskust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- pingetaluvust;
- head analüüsivõimet;
- arvutikasutamise oskust.

Kasuks tulevad teadmised:
- avalikust haldusest;
- Eesti kõrgharidussektorist.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- vaheldusrikast tööd;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 7. jaanuariks 2005. a. Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 186.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2004
Brutopalk:
Alates 6310 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 17. märtsi 2000.a määruse nr 85 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi põhiülesanne on Vabariigi Valitsuse põllumajandusalane ja maaelualane nõustamine, ettepanekute esitamine ning põllumajanduspoliitika ja maaelupoliitika elluviimine talle antud pädevuse piirides.
Põllumajanduse ja maaelu valdkonnas on eesmärgiks maapiirkondade arengu tagamine, asustatuse säilimine, ettevõtluse edendamine, Euroopa Liiduga liitumise ettevalmistamine.