2023-08-23 14:48:55

TEADUS- JA ARENDUSOSAKONNA PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teadus- ja arendusosakonna peaspetsialisti, kelle peamisteks teenistusülesanneteks on toetuste rakendamine nõuande valdkonnas ja maamajanduslikku haridust toetavate meetmete väljatöötamine ning põllumajanduslike muuseumide toetavate meetmete väljatöötamine ja koostöö koordineerimine.

Täpsemad teenistusülesanded on:

  • maamajanduslikku haridust toetavate meetmete väljatöötamisel osalemine;
  • nõuande valdkonna meetmete väljatöötamine ning seire- ja hindamisprotsessis osalemine;
  • koostöö valitsusasutuste, kohalike omavalitsusasutuste, erialaliitude, organisatsioonide, mittetulundusühingute ja teiste isikutega;
  • põllumajanduslike muuseumide toetavate meetmete väljatöötamine ja koostöö koordineerimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on kõrgharidus, soovitavalt halduskorralduse või andragoogika erialal;
  • Sa oskad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt kesktasemel;
  • Sul on olemas eelnev töökogemus ametikoha töövaldkonnas ja statistiliste andmete interpreteerimise ja analüüside koostamise oskus;
  • Sa oled hea suhtleja, valmis koostööks nii oma meeskonnas, valitsemisalas kui teiste partneritega;
  • Sa oled kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimeline, oled oma töös täpne ja korrektne;
  • oled initsiatiivikas, valmis uuendusi algatama ja neid ellu viima;
  • Sa oled valmis töötama ka pingeolukorras ning Sul on olemas rutiinitaluvus

Sulle tuleb kasuks eelnev kogemus koostööprojektide koordineerimisel.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • huvitavat, vastutusrikast ning väljakutseid pakkuvat tööd;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda Tallinna vanalinnas;
  • enesearendamise võimalusi;
  • põhipalka alates 1600 eurost katseajal;
  • põhipuhkust 35 kalendripäeva aastas;
  • haigusrahade hüvitamist alates töövõimetuslehele jäämise teisest päevast;
  • kolme tervisepäeva kalendriaasta jooksul;
  • paindlikku tööaega, sh osalist kaugtööd;
  • ühisüritusi;
  • tervisespordikulude osalist hüvitamist.

Oleme liitunud peresõbraliku tööandja märgise programmiga.

Täpsem teave

CV, motivatsioonikiri ning essee teemal “Millist nõuannet vajab maaelusektor täna kõige enam“(pikkus maksimaalselt 2 lk), palume esitada e-posti aadressil konkurss(at)agri.ee hiljemalt 27. septembril 2020. a. Täpsem teave telefonil 625 6186 (Peeter Seestrand, töö sisu osas) või 625 6168 (Tiina Kahar).

Tööle kandideerija nõustub dokumentide esitamisega konkursile oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Maaeluministeeriumi kodulehel kirjeldatud tingimustele (www.agri.ee/et/isikuandmete-tootlemine).