Teadus- ja arendusosakonna koosseisuväline teenistuja-peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99055

Tööpakkumise number

99055

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi teadus- ja arendusosakond otsib oma meeskonda koosseisuvälist teenistuja-peaspetsialisti, kelle põhiülesanneteks on Eesti Maaelu Arengukava meetme nr 1.8 “Nõuandesüsteemi ja – teenuste toetamine” ning meetme nr 1.7. “Koolitus ja teavitustegevused” tehnilise abi alaste tegevuste koordineerimine, koostöö tegemine meetmete rakendamisprotsessis osalevate institutsioonidega, toetusmeetmete osas teabe vahendamine sh ülevaadete koostamine ja edastamine sihtgruppidele, kaasa aitamine vastavate õigusaktide koostamisele.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
vanus vähemalt 21 aastat;
keskeri- või kõrgharidus põllumajanduse või hariduse valdkonnas;
töökogemus avalikus teenistuses või põllumajanduses
eesti keele valdamist kõrgtasemel;
vähemalt ühe võõrkeele oskus;
arvutikasutamise oskust;
suhtlemis- ja esinemisoskust;
kohuse- ja vastutustunnet.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
enesearendamise võimalusi;
kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus ja lisatasu teenistusstaaži eest.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonnale aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 625 6200 hiljemalt 27. märtsiks 2007. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 625 6203 või 625 6563.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. märts 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.