Värsked tööpakkumised

Teadus- ja arendusosakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88575

Tööpakkumise number

88575

Töö kirjeldus

Teadus- ja arendusosakonna põhiülesanne on SKA teadustöö ja arendustegevuse korraldamine, rahvusvaheliste koostööprojektide juhtimine, rahvusvaheliste koostöölepingute, haridusprogrammide ning SKA-siseste projektide koordineerimine, välissidemete loomine ja hoidmine.
Teadus- ja arendusosakonna juhataja peamisteks tööülesanneteks on osakonna töö juhtimine ja planeerimine, teadus- ja arendusalaste tegevuskavade ettevalmistamine, Sisekaitseakadeemia struktuuriüksustele olulise teadus- ja arendusalase informatsiooni hankimine ning levitamine

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijatelt eeldame
· kõrgharidust (soovitav doktorikraad/kandidaadikraad sotsiaalteadustes)
· juhtimis- ja/või organiseerimiskogemust
· vähemalt 5-aastast töökogemust Eesti ja rahvusvahelistes teadusprojektides
· väga head suhtlemisoskust ja kõrget pingetaluvust
· head arvutikasutamisoskust
· koostööoskust ja –valmidust
· võõrkeelte oskust, sh väga head inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Pakume
· riigi haridusasutusele omaseid töötingimusi, sh 35-kalendripäevast põhipuhkust
· vastutusrikast ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd
· huvitavat ja arenevat töökeskkonda

Lisainfo

Elulookirjeldus, avaldus ja oma nägemus teadus- ja arendusosakonna rollist Sisekaitseakadeemias (kuni 6000 tähemärki) märgusõnaga “teadus- ja arendusosakonna juhataja” palume saata 08. jaanuariks 2007 CV Keskuse kaudu või aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343 Info telefonil 696 5343. Lisainfot Sisekaitseakadeemia kohta leiab www-leheküljelt www.sisekaitse.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2006

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades