Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66229

Teadur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Teadustöö polümeeride füüsika ja mehaanika alal
  • Katseteamise seadmete arendamine
  • Osalemine rahvusvahelises teadustöös ja konverentsidel

Ootused kandidaadile

  • magistri- või sellele vastav kraad füüsikas ja keemias või materjaliteaduses
  • huvi teadusliku ja õppejõu töö vastu
  • analüüsivõime
  • võime iseseisvalt eesmärke püstitada ja täita
  • kohusetunne ja koostöövalmidus
Kasuks tuleb: kromatograafia meetodite kasutamise kogemus ja teadustöö kogemus

Ettevõte pakub

  • võimalust teostada ennast akadeemilisel ametikohal
  • erialast arenemisvõimalust
  • jätkata doktoriõppes

Tööpakkumise number
#66229
Teadur