Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149243

Teadur, kakskeelse õppe metoodik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk: TLÜ Katariina kolledži kakskeelse õppe metoodika väljatöötamine ning selle rakendamise korraldamine kolledži õppekavadel, keeleõppe korraldamine ning monitooring
Peamised tööülesanded:
- Erialase eesti keele õpetamise koordineerimine
- Üliõpilaste keeleoskuse monitooring
- Õppejõudude nõustamine kakskeelse õppe korraldamise küsimustes
- Õppematerjalide ettevalmistamine
- Õppejõudude täiendkoolituse ettevalmistamine ja läbiviimine
- Tuutorite nõustamine

Ootused kandidaadile

- Teadusmagistri kraad filoloogilisel erialal
- Töökogemus kõrgharidussüsteemis ning kakskeelse õppega seotud projektides
- Heatasemeline arvuti kasutamise oskus
- Eesti ja vene keele valdamine kõnes ja kirjas
- Algatus- ja analüüsivõime, kohusetunne, sobivus meeskonnatööks
- Suhtlemis- ja esinemisoskus, soov töötada inimestega

Ettevõte pakub

- uusi väljakutseid
- töökoht Tallinna kesklinnas
- töösuhe avalik-õiguslikus organisatsioonis

Lisainfo

Ametikoht tähtajaline: 01.09.2008 kuni 31.08.2009 ning osalise tööajaga (0,5 koormus).

Tööpakkumise number
#149243

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
18. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem