https://www.cvkeskus.ee/214893

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Teadmussiirde projektide konsultant (asendamise ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214893

Tööpakkumise number

214893

Töö kirjeldus

Ettevõtjatega läbirääkimine koostööprojektide algatamiseks.

Ülikooli akadeemiliste töötajate nõustamine tellimusprojektide pakkumuste koostamisel ning ettevõtlusega seotud projektide rahastustaotluste kirjutamisel. Rahastustaotluste koostamine eesti keeles ja inglise keeles.

Rakendusuuringute jaoks finantseerimisallikate leidmine, sh ülikooli teadus- ja arendustöö tulemuste kommertsialiseerimiseks rahastajate leidmine ettevõtjate ja erainvestorite hulgast.

Arendusideede uudsuse ja teostatavuse hindamine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame inimest, kes on meeldiv, enesekindel ja asjalik suhtleja. Samaaegselt on tarvis olla meeskonnaliige ning oma ülesannete iseseisev vedaja. Väga heal tasemel eesti keele ja inglise keele oskus on tarvilik. Nõutav kõrgharidus. Töötaja peab olema ülesannete täitmisel täpne ning pidama kinni tähtaegadest.


Ettevõte pakub

Töö on huvitav ja väga mitmepalgeline. Töötaja saab olema üks neljaliikmelisest meeskonnast. Töökoht on kesklinnas; puhkus soovi korral suvel. Mobiilikompensatsioon.


Lisainfo

Tööleping on tähtajaline (lapsepuhkusel viibiva töötaja asendamine). Töötaja kuulub teadmussiirde keskusesse. Keskus töötab teadusprorektori haldusalas. Tööle saab asuda kohe. Tööaeg on E-R 8.00-16.30. Keskuse tööd rahastatakse EAS Spinno programmist.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tallinna Ülikooli teadmussiirde keskus otsib oma meeskonda teadmussiirde projektide konsultanti. Keskuse töö eesmärk on suurendada ülikooli ja ettevõtjate koostööprojektide arvu ning tellimusprojektide tulu.