Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58535

Teabespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Standardikeskuse klientide teenindamine (standardite kohta info edastamine ja nende müük)

Ootused kandidaadile

- väga hea inglise ja eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil;
- hea arvuti kasutamise oskus (www, MS Office);
- täpsus, korrektsus, tulemusele orienteeritus;
- hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
- valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast tööd kohapealse väljaõppega;
- võimalust enesetäienduseks ja koolituseks;
- kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#58535