Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65708

Teabespetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teavitada elanikke ja töötajaid haigla tegevusest:
- haigla tegevust kirjeldavate infomaterjalide koostamine,
- kodulehe ja siseinfosüsteemi haldamine ja arendamine,
- haigla juhtimissüsteemi dokumentide vormistamine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus,
- kirjalike dokumentide koostamise oskus,
- iseseisvus, õppimisvõime, initsiatiivikus, suhtlemisoskus,
- kõnes ja kirjas väga hea eesti keele oskus ja hea vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- palju huvitavat tööd,
- korralikke töötingimusi.

Tööpakkumise number
#65708