Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57450

Teabeosakonna peaspetsialist (veebi administraator)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tallinna linnakantselei haldusalas olevate kodulehe osade haldamine
  • Tallinna eesti keelse veebilehe sisu monitooring, vormiliste vigade parandamine ning sisulise õigsuse tagamine
  • inglise keelse veebilehe arendamine ning monitooring
  • osalemine Tallinna veebilehega seotud hangetes

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või lõpetamisjärgus õpingud (kasuks tuleb filoloogia)
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • lai silmaring ja õppimisvõime (vajadus toimetada tekste väga erinevates eluvaldkondades)
  • kohusetunne ja täpsus

Kasuks tuleb:
  • veebialased teadmised
  • toimetamise alane, ajakirjanduslik, vmt. varasem töökogemus
  • hea suuline- ja kirjalik väljendusoskus, algatusvõime
  • vene keele oskus vähemalt kesktasemel

huvitavat tööd, nooruslikku kollektiivi, kaasaegset töökeskkonda, õppimis- ja arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#57450