Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801878
Veebipõhine värbamine

TEABEJUHTIMISKESKUSE PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Meie eesmärgiks on aidata kaasa Eesti sisejulgeoleku ja seega kogu Euroopa Liidu turvalisuse tagamisele.

Sinu peamised ülesanded on:
- siseriiklik ja rahvusvaheline operatiivinfo vahetamine
- riskianalüüs ja objektide kontrolli suunamine
- info otsimine ja sisestamine andmebaasidesse

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on vähemalt keskharidus, kõrgtasemel (C1) eesti keele ja kesktasemel (B2) inglise keele oskus. Eelise annab töökogemus sarnases valdkonnas (sh öötöö kogemus), hea erialane ettevalmistus ning vene keele oskus. Oled oma loomult analüütiline, suudad kiirelt orienteeruda pingelistes olukordades ning sul on valmisolek riigisaladuse loa taotlemiseks.

Tööpakkumise number
#801878

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem