Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634219

Teabe- ja uurimisosakonna spetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1855 €/kuus
Kuulutus sisestati: 7. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:23. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Teabe- ja uurimisosakonna spetsialisti põhiülesanded on ennetada ja avastada õigusrikkumisi vanglas, viia läbi jälitustegevust ning analüüsida andmeid.

Ootused kandidaadile

oled omandanud kõrghariduse korrektsiooni või politsei erialal
või oled töötanud vähemalt kaks aastat kohtuniku, prokuröri, kõrgema politsei-, piirivalve-, pääste- või vanglaametnikuna
Sul on teadmised kriminaalmenetluse läbiviimise protsessidest
oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel ning vene keelt heal tasemel, kasuks tuleb inglise keele oskus
oled algatusvõimeline, loov ja suutlik algatama muudatusi ning kohanema nendega kiiresti
oled hea pingetaluvusega, kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimega
Sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendus- ning läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

töötasu alates 1855 eurost
35 päeva põhipuhkust aastas
huvitav ja arendav tööd
karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalused
haigushüvitis alates teisest päevast
tasuta sportimisvõimalused (ujula, jõusaal, MMA jne)

Tööpakkumise number
#634219

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem