Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28317

Teabe ja levi sektori konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • korraldada rahvusvaheliste organisatsioonide statistikatellimuste täitmist
  • hallata andmebaasi (Access)
  • vastata Statistikaameti infotelefonile
  • nõustada kliente statistilise info leidmise küsimustes

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus majanduse valdkonnas
  • arvuti kasutamise oskus (MS Word, MS Excel, MS Access)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • algatusvõime ja iseseisvus tööülesannete täitmisel
  • valmisolek meeskonnatööks
  • hea organiseerimisvõime
  • hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • sisukat ja arendavat tööd
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • eneseteostamisvõimalusi

Tööpakkumise number
#28317