Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198762

Tasuliste tervishoiuteenuste projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

>< Tasuliste tervishoiuteenuste müügi- ja sellega seotud protsesside juhtimine:
* tasuliste tervishoiuteenuste arendamine koostöös haigla teiste struktuurüksustega;
* kliendisuhete hoidmine ja uute klientide leidmine;
* klientide nõustamine erinevate tasuliste tervishoiuteenuste valikul ja müügipakkumiste tegemine;
* tasuliste tervishoiuteenuste eest maksete laekumise jälgimine;
* aruandluse koostamine ja valdkonnaga seotud informatsiooni edastamine;
* tasuliste tervishoiuteenuste strateegia ja tegevuskava väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

* tervishoiualane haridus;
* iseseisvus ja organiseerimisvõime;
* koostöö- ja läbirääkimisoskus;
* innovaatilisus;
* valmisolek ja tahe müügitööks;
* eesti-, inglise- ja vene keele oskus kõnes ja kirjas;

Ettevõte pakub

* töökogemust suures ja keerulises ettevõttes;
* võimalust areneda ja end proovile panna;
* kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Ametikohale kandideerimiseks saata sooviavaldus koos CV-ga 16. juuniks 2010.a. AS Ida-Tallinna Keskhaiglasse Pärnu mnt.104, 11312 Tallinn.

Tööpakkumise number
#198762