Värsked tööpakkumised

TASKU keskuse GUESSI kaupluse suurepärane KLIENDITEENINDAJA

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214905

Tööpakkumise number

214905

Töö kirjeldus

Avatud suhtlemine;
Aktiivne teenindus;
Personaalne lähenemine klientidele;
Kliendi vajaduste välja selgitamine;
Kauba tundmine ja presenteerimine;
Professionaalne müügitöö.

Nõudmised kandidaadile

Positiivsus;
Väga hea suhtlemisoskus;
Pühendumus klienditeenindusele;
Vähemalt keskhariduse olemasolu;
Väga hea vene keele valdamine suhtlustasandil;
Ambitsioonikus ja arenemisvõimelisus.

Ettevõte pakub

Erinevaid koolitusi;
Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
Põhipalk+ tulemuspalk;
Rõõmsameelseid töökaaslasi ja meeldivat tööõhkkonda.

Lisainfo

Meie firma eesmärgiks on pakkuda parimat klienditeenindust Eestis, seega töötame selle kallal pidevalt, et leida suurepäraseid klienditeenindajaid.
Tulge liituge meie suurepärase Denim Dreami meeskonnaga:) Guessi brändi fännid ja austajad, nüüd on just Teie kord:)
Enne kandideerimist käige uudistamas Tasku keskuse Guessi kauplust, et teada saada, milliseid klienditeenindajaid ja klienditeenindust me ootame:)
Palun lisage CV-le kaaskiri ja soovitavalt foto iseendast.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 50 kuni 80 EEK tunnis

Põldma Kaubanduse AS on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Guess, Miss Sixty, Energie, Killah, Pierre Cardini) maaletoojana terves Baltikumis. Kokku on Denim Dreami kaupluteketil 38 väga ilusat poodi, mille interjöör on suunatud meie klientidele. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele parimaid moebrände ja suurepärast teenindust. Meil töötavad inimesed on kõik sõbralikud ja ambitsioonikad, kes töötavad 100% kliendi heaolu nimel. Ettevõte ootab kandideerima inimesi, kes on Guessi brändi fännid, pühendunud, ettevõtlikud, energilised, positiivsed ja elurõõmsad. Omalt poolt pakume palju arenemisvõimalusi: igal klienditeenindajal on võimalus rakendada oma andeid, näiteks poe juhatajana, kujundusjuhina, kaubaesindajana ning suurepärastel klienditeenindajatel on võimalik veelgi kõrgemale liikuda.