Värsked tööpakkumised

Tasku Keskus ootab oma meeskonda ADMINISTRAATORIT

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458135

Tööpakkumise number

458135

Töö kirjeldus

SINU ÜLESANNETEKS on pakkuda infolauas Tasku keskuse külastajatele suurepärast teenindust, vahendades infot pakutavate teenuste, sündmuste ja kampaaniate kohta, samuti koordineerida teiste infotöötajate tööd ning koostada töögraafikuid.
Ühtlasi kuulub Sinu ülesannete hulka infolauas pakutavate teenuste ja kaupade müümine.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SINULT avatud, sõbralikku suhtlemist ja väga head väljendusoskust eesti keeles nii kõnes kui kirjas.
Sobiv kandidaat on abivalmis, oskab kiirelt leida sobivad lahendused ning ei lase end heidutada pingelistel olukordadel. Töös on olulised täpsus, korrektsus ja vastutustundlikkus.
Inglise ja vene keele oskus on nõutavad suhtlustasandil.

PAKUME SULLE vaheldusrikast tööd esmaspäevast reedeni 9.00 - 17.00.
Sind toetab sõbralik ja tegus meeskond. Lisaks pakume soodustusi Tasku ostukohtades.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2017

ESTIKO on 100-protsendiliselt Eesti kapitalil põhinev peamiselt Tartus tegutsevate ettevõtete grupp. ESTIKO kaks peamist tegevusala on pakendite ja pakkematerjalide tootmine ning kinnisvara arendamine ja haldamine, sealhulgas majutusteenuse pakkumine.
Gruppi kuuluvad AS Estiko-Plastar, AS Estiko Kinnisvara, AS Tasku Keskus, OÜ Dorpat ja OÜ Lydia Hotell.