Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184881

Tartumaa Veterinaarkeskuse vanemspetsialist toiduohutuse alal

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanemspetsialisti põhiülesandeks on riikliku järelevalve teostamine jaekaubandus- ja toitlustusettevõtetes Tartu linnas ja maakonnas.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
- kõrg- või keskeri haridus toidutehnoloogia, meditsiini või veterinaarmeditsiini valdkonnas
Eeldame:
- eesti keele oskust kõrgtasemel kõnes ja kirjas
- vene keele oskust vähemalt keskmisel tasemel
- toidühügieenialast ettevalmistust
- arvuti kasutamise oskust
- b-kategooria juhiluba
- soovitavalt praktilist töökogemust toidu järelevalve või käitlemise valdkonnas, toitlustus- või jaekaubandusettevõttes

Ettevõte pakub

- stabiilset teenistussuhet, kindlat sissetulekut
-abivalmis kolleege
- vastutusrikast ja mitmekesist tööd
- täiendkoolituse võimalust

Lisainfo

Avaldus ja CV hiljemalt 15.10.09 esitada aadressil Tartumaa Veterinaarkeskus Põllu 1A 50303 Tartu või elektrooniliselt, vastav kontaktinfo leitav Veterinaar- ja Toiduameti kodulehelt http://www.vet.agri.ee/
Informatsiooni pakutava töö kohta saab telefonil 7401 208; 5229588 ( juhataja Anneli Kask) või 53005587 ( toidubüroo juhataja Heiki Pruus)

Tööpakkumise number
#184881