Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299201

Tartumaa büroo juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Büroojuhataja peamine tööülesanne on büroo teenistujate tegevuse koordineerimine ja kontrollimine tagamaks maakonnas riikliku keskkonnajärelevalve toimimine ning Keskkonnainspektsiooni eesmärkide täitmine, sealhulgas:

  • meeskonna motiveerimine ja arendamine
  • Keskkonnainspektsiooni esindamine kõneisikuna suhetes meediaga oma pädevuse piires
  • koostöösuhete loomine ja arendamine teiste asutustega
  • büroo teenistujate tööaja ja kontrollkäikude arvestuse, rahaliste ja tehniliste vahendite kasutamise arvestuse ning muude arvestuste korraldamine
  • oma büroos teabenõuete, esitatud avalduste, selgitustaotluste ja märgukirjade vastuste korrektsuse ja õiguspärasuse tagamine
  • vajadusel õiguserikkumiste kohtueelne menetlemine ning Keskkonnainspektsiooni esindamine kohtus

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda inimest, kellel on varasem juhtimiskogemus ja hea organiseerimisvõime; kes on täpne, kohusetundlik, koostööaldis, hea stressitaluvusega ja valmis meeskonnatööks. Sobiv kandidaat oskab planeerida oma meeskonna ja iseenda tööd ja aega.

  • kõrgem haridus, soovitavalt keskkonna- või õigusalane
  • juhtimisalased teadmised ja oskused, sealhulgas juhtimisprintsiipide tundmine ja praktilise rakendamise oskus, oskus planeerida tööprotsessi ja alluvate tööd
  • juhtimiskogemus vähemalt 2 aastat
  • suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha pädevuse piires, võime näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest
  • emotsionaalne stabiilsus
  • võime pingelistes olukordades säilitada lahendusele orienteeritud suhted
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene ja inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • kaasaegsete infotehnoloogiaseadmete ja kontoritöö tarkvara kasutamise oskus
  • hea eneseväljendus- ja koostööoskus
  • vastavus teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele
  • lojaalsus ja orienteeritus riigi huvidele
  • kehtivate autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust koostööle orienteeritud meeskonnas
  • erialaseid täiendkoolitusi
  • kaasaegseid töövahendeid ja –tingimusi
  • palka 1663 eurot kuus (brutopalk)
  • isikliku auto kasutamise kompensatsiooni

Lisainfo

Teenistuskoha aadress: Aleksandri 14, Tartu

Kasuks tuleb:

  • eelnev töö- ja juhtimiskogemus keskkonnavaldkonnas või avalikus teenistuses
  • teenistuspiirkonna hea tundmine

Kaaskirjas palume põhjendada, miks soovite kandideerida ning miks sobite sellele ametikohale.

Tööpakkumise number
#299201

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2013

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet, kohaldades seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses riikliku sunni vahendeid. Keskkonnainspektsiooni missioon on õiguskuulekuse tagamine keskkonnavaldkonnas eesmärgiga säilitada ja parandada keskkonnaseisundit. Visioon on olla avatud ja usaldusväärne asutus, mis töötab süsteemselt ja tulemuslikult keskkonnavaldkonnas õiguskuulekuse paranemise ja puhta keskkonna nimel.

Vaata rohkem