Värsked tööpakkumised

Tartu väliaiaplatsi müügimees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192913

Tööpakkumise number

192913

Töö kirjeldus

Sinu töö on suvehooajal väliplatsil klientide nõustamine ja teenindamine,
kauba tellimine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on aiandusalane eriharidus, oled varasema müügikogemusega, valmis täiskoormusega tööks graafiku alusel, oskad hästi eesti ja vene keelt ning oled rõõmsameelne ja aktiivne suhtleja.
Kasuks tuleb läbitud taimekaitsealane koolitus.

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasnevad võimalused omandada väärtuslikke töökogemusi ja täiendada teadmisi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
28. märts 2010
Kuulutus sisestati:
17. märts 2010

Kui otsid head töökohta ning tahad oma teadmisi täiendada ja teistega jagada, siis oled Sina see, keda ootame oma professionaalsesse ja sõbralikku kollektiivi.