Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61023

Tartu terminali laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade kiire ja korrektne ümberkomplekteerimine
  • Kauba laadimine jaotusautodele

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Tähelepanuvõime ja korrektsus
  • Kohusetundlikkus ja püsivus
  • Füüsiline vastupidavus
  • Eesti keele oskus
  • Valmisolekut vahetustega tööks (ka öösel)

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Vahvat ja tegusat meeskonda

Lisainfo

Töö on vahetustega, ka öösel. Töökoht asub Tartus.
Kui soovid kandideerida, siis saada elulookirjeldus (CV) e-posti aadressil läbi CV Keskuse. Lisainfo telefonil Urmas Hein, 7 447 786.

Tööpakkumise number
#61023