Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27897

Tartu Tamme Gümnaasiumi direktor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Direktori ülesandeks on Tartu Tamme Gümnaasiumi juhtimine, lähtudes kooli põhimäärusest ning kooskõlas õigus- ja haldusaktidega.
Koolis on 1.-12. klassidest kokku 40 klassikomplekti. Põhikooliastmes on ligikaudu 1000 ja gümnaasiumiastmes 300 õpilast. Kool tööandjana pakub tööd 95-le töötajale, neist 80 pedagoogile.

Ootused kandidaadile

  • vastavus haridusministri 26. augusti 2002.a määruse nr 65 "Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded" §-s 8 kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele
  • läbitud 240-tunnine juhtimiskoolitus
  • teadmised eelarvelise asutuse majandustegevuse põhimõtetest
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • ühe võõrkeele oskus vähemalt kesktasemel
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus
  • koostööoskus ja väga hea suhtlemisoskus
  • arvuti (tekstitöötlus ja tabelarvutus) ja interneti kasutamise oskus
  • õpi- ja otsustusvõimelisus

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vastutusrikast ja mitmekülgset tööd
  • võimalust tööalaseks täiendkoolituseks
  • kaasaegseid töötingimusi
Konkursi võitnud isikuga sõlmitakse tööleping tähtajaga
24. august 2004 - 23. august 2009.

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada järgmised dokumendid:

  • avaldus
  • elulookirjeldus
  • väljavõte tööraamatust
  • koopia haridust tõendavatest dokumentidest
  • tõend juhtimiskoolituse läbimise (või selles osalemise) kohta
Dokumendid esitada Tartu Linnavalitsuse haridusosakonda, Raekoja plats 12, 51004 Tartu hiljemalt 12. aprillil 2004.

Tööpakkumise number
#27897