Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289319

TARTU SELVERITES Pagar-teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- pagaritoodete valmistamine;
- toodete kvaliteedi ja stabiilsuse tagamine;
- valmis pagaritoodete väljapaneku ja müügi tagamine,
- ostjate nõustamine, abistamine ja teenindamine.

Ootused kandidaadile

- keskharidus või eelnev töökogemus pagarina
- ausus ja täpsus;
- füüsilise koormuse taluvus;
- eesti keele oskus (vähemalt tase B2);

Ettevõte pakub

- sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda;
- tööd organisatsioonis, kus väärtustatakse inimest ja tema tööd;
- kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid.

Lisainfo

NB! Võtame ühendust ainult väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#289319

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2012

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub kolmkümmend neli kauplust üle Eesti ja Selveri Köök. Selver annab tööd ligi 2300 inimesele.

Vaata rohkem