Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169954

Tartu Pensioniameti peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti ametikoha töö eesmärk on kooskõlas kehtiva seadusandlusega:
- elatisabi määramiseks ja väljamaksuks vormistamine;
- rehabilitatsiooniteenuse osutajate poolt esitatud arvete kontrollimine vastavuses kehtestatud rehabilitatsiooniteenuste hindadele, maksimaalsele maksumusele ning kulude hüvitamise korrale;
- rehabilitatsiooniteenuse saamisega seotud sõidukulude hüvitiste määramiseks ja väljamaksuks vormistamine.

Ootused kandidaadile

- keskeri- või kõrgharidus;
- hea arvutikasutusoskus;
- väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
- iseseisva ja meeskonnatöö oskus;
- rutiinitaluvus.

Ettevõte pakub

- stabiilset teenistust avalikus sektoris;
- riigiteenistuja palga- ja puhkusetingimusi;
- täiendkoolitust.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- juriidiline kõrgharidus;
- eelnev töökogemus avalikus teenistuses.

Tööpakkumise number
#169954

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 9500 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. november 2008
Kuulutus sisestati:
25. november 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem