Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219237

Tartu päästekomando VANEMPÄÄSTJA

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- päästetööde tegemine
- päästeala ennetustöös osalemine
- päästevarustuse ja -tehnika korrastamine ning hooldamine ja testimine

Ootused kandidaadile

- keskharidus ning PÄÄSTJA II kutse
- päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele vastamine
- BC kategooria juhilubade omamine ning sõidukogemus (sh alarmsõidukijuhi tunnistus)
- valmidus meeskonnatööks, täpsus, usaldusväärsus ning päästjale vastavad eetilised tõekspidamised

Ettevõte pakub

- vahetustega töö (üldjuhul 1 ööpäev tööl, 3 vaba)
- põnevaid väljakutseid ja huvitavait tööd
- head meeskonda

Lisainfo

Katseaja jooksul kohustus edukalt sooritada sisseastumiskatsed ning õppimaasumine Väike-Maarja Päästekooli päästja eriala päevaõppesse
lisainfot saab:
osakonnajuhataja Jüri Hrabrov 7307601; 5073043
komandopealik Jaano Maask 7307602; 5028342

Tööpakkumise number
#219237

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. märts 2011
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2011
Lisainfo palga kohta:
alates 671 EUR kuus

Lõuna-Eesti Päästekeskus on Päästeameti kohalik asutus, kelle teeninduspiirkond on Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa ja Võrumaa. Päästekeskuse peamisteks töövaldkondadeks on päästetööde teostamine, riiklik tuleohutusjärelevalve, päästealane ennetustöö ning kriisireguleerimine.

Vaata rohkem