Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633623

Tartu otsib klienditeenindaja-konsultante

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:10. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

pakkuda meie klientidele unustamatut ja meelelahutuslikku kasiinoelamust ning meeldivat vastuvõttu.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame

  • teeninduskirge ja sädet, veidike hulljulgust ja kuhjaga positiivsust;
  • avatud suhtlemist ja kliendisõbralikkust;
  • vanust vähemalt 21.eluaastat;
  • saad aru eesti, vene ja inglise keeles kliendi soovidest;

Ettevõte pakub

Sulle pakume

  • paindlikku töö korraldust - tööd graafiku alusel, sh öisel ajal;
  • töökohal väljaõpet sh mentorit, kes sind toetab ja julgustab
  • toetavat meeskonda;
  • soodsaid sportimisvõimalusi ja ühiseid firmaüritusi.

Tööpakkumise number
#633623

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem