Värsked tööpakkumised

Tartu osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41266

Tööpakkumise number

41266

Töö kirjeldus

Tartu osakonnas töötab ligi 50 töötajat. Osakonnajuhataja ülesandeks on kogu osakonna töö juhtimine, sealhulgas:
• jäätmeveo- ja puhastusteenuste organiseerimine;
• sekundaarse tooraine kogumise ja töötlemise korraldamine;
• prügila haldamise korraldamine;
• autopargi töö juhtimine;
• kliendihaldurite töö juhtimine;
• laomajanduse organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

• töökogemus juhina, sh masinapargi, remonditöökoja vms üksuse juhtimine, kus on tulnud vastutada nii tööliste kui masinate eest;
• igapäevatööks vajalik arvutioskus;
• suhtlustasandil vene keele oskus;
• B-kategooria autojuhiload;
• head meeskonnatöö oskused;
• algatusvõime ja aktiivsus.

Kasuks tuleb:
• kõrgem haridus
• mõningane inglise keele oskus
• teadmised keskkonnakaitsest ja/või jäätmemajandusest

Ettevõte pakub

tööd rahvusvahelises ja kiiresti arenevas ettevõttes,
arengu- ja karjäärivõimalusi,
konkurentsivõimelist palka,
ametiautot.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2005
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2005

CLEANAWAY on osa juhtivast rahvusvahelisest jäätmekäitluskontsernist esindustega 5 kontinendil, peakontor asukohaga Hamburgis. Cleanaway kuulub Brambles Gruppi, mille aktsiad on noteeritud Londoni ja Sidney börsidel.
Cleanaway ettevõtted on usaldusväärsed partnerid nii tööstus-, kaubandusettevõtetele kui ka omavalitsustele, pakkudes laia teenuste paketti alates nõustamisest jäätmemajanduse optimeerimisel kuni jäätmete kogumise, töötlemise, taaskasutamise ja kõrvaldamiseni. Meie eesmärgiks on olla parim tööandja ja oma ala parim teenusepakkuja Eestis. Otsime oma meeskonda parimaid töötajaid, kellele pakume parimate arenguvõimalustega nõudlikku ja tulevikku orienteeritud töökohta.