Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670593

TARTU MÜÜGITERMINALI LAOTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma töökasse meeskonda

TARTU MÜÜGITERMINALI LAOTÖÖTAJAT,

kelle tööülesanneteks on materjalide komplekteerimine, ladustamine, laadimine ja transpordi korraldamine ning müügikonsultantide ja klientide assisteerimine.

Ootused kandidaadile

    Oled hea kandidaati kui:

  • oled korrektne ja täpne
  • sul on piisav füüsiline vorm puitmaterjali tõstmiseks
  • valdad eesti keelt vähemalt suhtlemistasandil (töökeel eesti keel)
  • oskad hästi suhelda ja sulle meeldib meeskonnatöö.

  • Kasuks tuleb:

  • töökogemus tõstukil
  • varasem töökogemus puiduettevõttes
  • puittoodete hea tundmine.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja püsivat tööd
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • korralikke tööriideid ja turvalisi töövahendeid
  • ajakohaseid töö- ja olmetingimusi
  • igakuist sporditoetust
  • täistööaega.

Lisainfo:

Töökoht asub 10 km Tartu kesklinnast Reolas. Tööaeg E-R kl 8-17.

Tööpakkumise number
#670593

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Lisaks Euroopa moodsaima sisseseadega täisautomaatsele höövlitööstusele Tartumaal Reolas on Rait ettevõtete grupis ka NORDWOOD kaubamärgi all tegutsevad 3 tänapäevast saeveskit. Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu Euroopasse, Aasiasse ja Austraaliasse. Eesti tööstus- ja ehituskliente teenindame Tallinna ja Tartu müügiterminalidest ning edasimüüjate vahendusel. Täna anname tööd 150 inimesele.
Rohkem infot ettevõtte kohta www.raitwood.ee.

Vaata rohkem