Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514827

TARTU MÜÜGITERMINALI LAOTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* puitmaterjalide komplekteerimine, ladustamine, laadimine ja transpordi korraldamine
* müügikonsultantide ja klientide assisteerimine

Ootused kandidaadile

* piisav füüsiline vorm puitmaterjali tõstmiseks
* eesti keele oskus
* suurepärane meeskonnatööoskus
* head suhtlemisoskused

Kasuks tuleb
* puittoodete hea tundmine
* töökogemus tõstukil
* varasem töökogemus puiduettevõttes

Ettevõte pakub

* vaheldusrikast tööd ja arenemisvõimalusi
* sõbralikku ja toetavat meeskonda
* kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
* töötasu alates 900.- eurot (bruto) kuus
* tööaega E-R kl 8:00-17:00

Lissainfo: töökoht asub 10 km Tartu kesklinnast Reolas.

Tööpakkumise number
#514827

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2018

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Meie peakontor ja tootmine asuvad Tartu lähedal Reolas; täna anname tööd 145 inimesele.

Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud ja viimistletud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu mitmekümne riigi klientidele; lisaks toodame kaubamärgi PARKWOOD all üle 200 erineva õuetoote Euroopa aianduskeskustele. Eesti ja Baltimaade kliente teenindame Tallinna ja Tartu müügiterminalidest ning edasimüüjate vahendusel.

Vaata rohkem