Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294460

Tartu Lõunakeskuse Mustangi kaupluse KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 16. detsember 2012
Kuulutus aegub:14. jaanuar 2013

Töö kirjeldus

* Avatud ja aus suhtlemine;
* Aktiivne teenindus;
* Personaalne lähenemine klientidele;
* Kliendi vajaduste välja selgitamine;
* Kauba tundmine ja presenteerimine;
* Professionaalne müügitöö.

Ootused kandidaadile

* Sära silmis ja naeratus suul
* Abivalmidus ja hoolivus oma klientide suhtes
* Oskus inimesi kaasa haarata
* Vähemalt keskharidus
* Oskus erinevates olukordades lahendusi leida
* Võitlusvaim ja soov saavutada häid tulemusi

Ettevõte pakub

* Põhipalk+tulemustasu
* Pidevaid koolitusi: brändikoolitused, müügi- ja teeninduskoolitused, keelekoolitused (vene, soome), kujunduskoolitused jpm.
* Firmakonverentsid, ühised jõulupeod, suvepäevad
* Ettevõtte siseseid arenguvõimalusi: võimalik on oma oskusi ellu viia kaupluse juhataja või kujundajana, olla kaasatud uute kollektsioonide valikusse või liikuda edasi ettevõtte kontoripoolele.
*Töötajate soodustusi
* Rõõmsameelseid töökaaslasi ja meeldivat tööõhkkonda

Lisainfo

Diesel on üle maailma tuntud kvaliteetrõivaste bränd, mis loodi 1978. aastal Itaalias. Otsime Viru keskuse esinduskauplusesse tööle inimesi, kes hindavad Dieseli brändi julgust, modernsust ja kõrget kvaliteeti.

Tööpakkumise number
#294460

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2012

Põldma Kaubanduse AS on Eesti ettevõte, mis tegutseb alates 1994.aastast. Oleme üle maailma tuntud teksa- ja vabaajarõivaste brändide (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, jpt) maaletooja Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõte kasvab ja areneb pidevalt ning tänaseks on meil Baltikumis üle 50 kaupluse. Töötame igapäevaselt selle nimel, et iga külastus meie kauplusesse oleks positiivne ja meeldejääv kogemus. Meie eesmärk on teha kõik kliendid rõõmsaks.

Vaata rohkem