Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312292

Tartu kontori juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kontori töö üldine korraldamine
- Personali juhtimine ja motiveerimine
- Uute kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
- Koostööpartnerite leidmine
- Müügiplaanide koostamineja realiseerimine
- Uute projektide algatamine ja elluviimine
- Turu monitooring ja analüüs

Ootused kandidaadile

- Eelnev müügitöö ja juhtimiskogemus
- Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- Sisemiselt motiveeritud ja avatud mõtlemisega
- B-kategooria juhilubade omanik
- Huvi kindlustusvaldkonna ja sellega seonduva vastu
- Soovitavalt kindlustusalane eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

- Eneseteostuse võimalust arenevas ettevõttes
- Kaasaegseid töötingimusi
- Tulemustele vastavat konkurentsivõimelist töötasu
- Ametiauto kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#312292

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2013

KindlustusEst Kindlustusmaakler OÜ tegevusalaks on kindlustusvahendus ja sellega seonduv konsultatsioon. Tegutseme Eesti turul alates aastast 2000 ning meie professionaalset teenindust väärtustab täna üle 4000 äri- ja 19 000 erakliendi. Meie kontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Vaata rohkem