Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154161

Tartu kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* moekaubandusega tegeleva jaekaupluse igapäevane juhtimine
* klienditeenindus ja kaupade väljapanek
* lao juhtimine ja aruandlus
* frantsiisi standardite rakendamine

Ootused kandidaadile

* töökogemus jaekaubanduses või teeninduses
* hea eesti -ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
* kasuks tulevad hea suhtlemisoskus ning soov ennast teostada

Pakume huvitavat, mitmekülgset tööd ja head tulemuspalka. Kandidaatidel palume saata CV koos palgasooviga.

Lisainfo

Kui Sa soovid põnevat ja vastutusrikast väljakutset moekaubandusega tegeleva väikese äriüksuse juhina , valdad hästi eesti ja inglise keelt, siis kandideeri tööle La Senza’sse!

Tööpakkumise number
#154161

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2008

CV Keskuse kliendiks on L'Dolcevita OÜ, kes on La Senza kaubamärgi esindaja Eestis. La Senza on globaalne naiste kvaliteetpesu, ööriiete ja aksessuaaride bränd, mis opereerib üle 600 kaupluse 30-s riigis. Pakume daamidele ostuelamusi eksklusiivse interjööri ja teenindusega kauplustes, kus on lai valik moekat kaupa kättesaadava hinnaga. Augustis 2008 avatakse uus kauplus Tasku Kaubanduskeskuses Tartus.

Vaata rohkem