Värsked tööpakkumised

Tartu kaupluse ärikliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100155

Tööpakkumise number

100155

Töö kirjeldus

kliendisuhete arendamine ja hoidmine;
uute klientide leidmine;
klientide nõustamine ja konsulteerimine.

Nõudmised kandidaadile

töökogemus ehitusmaterjalide valdkonnas;
kliendisuhte juhtimise kogemus;
organiseerimisvõime ja koostööoskus;
initsiatiiv ja tahtmine ennast tõestada;
oskus näha seost tööpanuse ja tasu vahel.

Anna oma panus Eesti kõige kiiremini areneva ettevõtte laienemisse, millega kaasnevad huvitavad väljakutsed ning võimalus eneseteostuseks. Pakume Sinu pingutusi ja töötulemusi arvestavat põhipalka ja väga head tulemuspalka.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. märts 2007
Kuulutus sisestati:
20. märts 2007

on kiiresti arenev, kaasaegse kontseptsiooniga ehitus-, kodu- ja aiakaupade jae- ja hulgimüügiga tegelev kauplusekett.

Kui otsid head töökohta ning tahad oma teadmisi täiendada ja teistega jagada, siis oled Sina, see keda ootame oma professionaalsesse ja sõbralikku kollektiivi.