Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311044

Tartu kaupluse ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bauhofi toodete ja teenuste müük äriklientidele,
kliendisuhete juhtimine ning uute klientide leidmine ja nõustamine.

Ootused kandidaadile

kliendisuhte juhtimise kogemus,
hea organiseerimisvõime ja koostööoskus,
soov ennast tõestada ning oskus näha seost tööpanuse ja tasu vahel.
Töö nõuab head eesti keele oskust, vene keele oskus tuleb kasuks.
Soovitav varasem töökogemus ehitusmaterjalide müümisel.

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse kaubandusketti, millega kaasnevad võimalused omandada väärtuslikke töökogemusi ja täiendada teadmisi.

Tööpakkumise number
#311044

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2013

Bauhof on Eesti suurim ehitus- ja aiakaupade jaekett, millel on Eestis 12 kauplust. Bauhof Groupi 2012.aasta käive oli 97,6 miljonit eurot. Meie ühisteks väärtusteks on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem