Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #532331

Tartu kaupluse aiaosakonna klienditeenindaja (hooajaline)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide nõustamine ja teenindamine kaupluse aiakaupade osakonnas,
kauba müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali, taimede eest hoolitsemine.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus kaubanduse valdkonnas,
huvi taimede eest hoolitsemise vastu,
hea eesti ja vene keele oskus,
kasuks tuleb tõstukiga töötamise kogemus.

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasnevad võimalused omandada väärtuslikke töökogemusi ja täiendada teadmisi.

Lisainfo

töö on hooajaline - perioodil maist augusti lõpuni.

Tööpakkumise number
#532331

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
16. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. mai 2018

Bauhof on Eesti suurim ehitus-ja aiakaupade jaekett, millel on Eestis 13 kauplust ning sektori suurim e-pood. Bauhof Groupi 2013.aasta käive Eestis oli ligi 80 miljonit eurot. Meie ühisteks väärtusteks on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus

Vaata rohkem