Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58354

Tartu kasiino mänedžer

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kasiino mänedžeri ülesandeks on juhtida Tartus asuva esinduskasiino ja mänguautomaadikasiino tegevust lähtuvalt firma strateegiast ja äriplaanist eesmärgiga suurendada üksuste tulu, pakkuda meie klientidele meelelahutuslikku kasiinoõhkkonda läbi personaalse ja sõbraliku klienditeeninduse.

Ootused kandidaadile

positiivne nõudlikkus, innovatiivsus ja avatus meeskonna ideedele;
soov ennast pidevalt arendada ja soodustada teiste arengut;
eelnev juhtimiskogemus soovitavalt teenindusega tegelevas ettevõttes;
kõrgharidus või selle omandamine;
keeleoskus: eesti-emakeel, inglise ja vene keel heal suhtlustasandil;
vanus alates 25. eluaastast;
arvutioskus lõppkasutaja tasemel.

eneseteostusvõimalust ja uusi väljakutseid tugevas ja jõudsalt arenevas ettevõttes;
meeldivat ja teotahtelist meeskonda ning eeskujulikke töötingimusi;
motiveerivat konkurentsivõimelist hüvituspaketti, mis on seotud töö tulemustega; tulemust mõõdetakse juhtimisnäitajatega ja eelarvelise tuluga.

Lisainfo

saata fotoga CV ja motivatsioonikiri

Tööpakkumise number
#58354