Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308333

TARTU hulgiosakonna LAOTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade vastuvõtt ja kontroll
  • kaupade komplekteerimine ja väljastamine
  • kaupade paigutamine ja sildistamine
  • lao korrashoid
  • laojuhataja korralduste täitmine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
  • Oskus töötada meeskonnas
  • Valmisolek teha füüsilist tööd
  • Eesti keele oskus
  • Täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

  • Põhipalka
  • Boonust vastavalt töötulemustele
  • Kaasaegseid töövahendeid ning töökeskkonda
  • Traditsioonidega kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb/ eelise annab:

  • B-kat juhiluba
  • Aiandusalane haridus või aiandusalased teadmised
  • Laotöö kogemus

Isikuomadustest hindame täpsust, ausust, kohusetundlikkust, iseseisvat mõtlemisvõimet oma töö planeerimisel. Samuti peame oluliseks võimet töötada meeskonnas, head suhtlemisoskust ning huumoritunnetust.

Töö asukoht: Ülenurme Tehnopark, Ülenurme vald, Tartumaa

Tööpakkumise number
#308333