Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308333

TARTU hulgiosakonna LAOTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade vastuvõtt ja kontroll
  • kaupade komplekteerimine ja väljastamine
  • kaupade paigutamine ja sildistamine
  • lao korrashoid
  • laojuhataja korralduste täitmine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
  • Oskus töötada meeskonnas
  • Valmisolek teha füüsilist tööd
  • Eesti keele oskus
  • Täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

  • Põhipalka
  • Boonust vastavalt töötulemustele
  • Kaasaegseid töövahendeid ning töökeskkonda
  • Traditsioonidega kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb/ eelise annab:

  • B-kat juhiluba
  • Aiandusalane haridus või aiandusalased teadmised
  • Laotöö kogemus

Isikuomadustest hindame täpsust, ausust, kohusetundlikkust, iseseisvat mõtlemisvõimet oma töö planeerimisel. Samuti peame oluliseks võimet töötada meeskonnas, head suhtlemisoskust ning huumoritunnetust.

Töö asukoht: Ülenurme Tehnopark, Ülenurme vald, Tartumaa

Tööpakkumise number
#308333

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
19. mai 2013

SELTERET OÜ on asutatud 1995.a. Põhitegevusalaks on aiatarvete, seemnete ja kahjuritõrjevahendite hulgimüük. Ettevõtte peakontor asub MÕIGUS, harukontor TARTUS ja aianduskeskus VIIMSIS. Meie sõbralikus peres on ca 30 töötajat.

Vaata rohkem