Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669652

Tartu H&Mi poed otsivad müügikonsultante

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 4.72 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 25. september 2020
Kuulutus aegub:30. september 2020

Töö kirjeldus

Kas oled uueks väljakutseks valmis?
Ootame meiega ühinema avatud meelega inimesi, kes soovivad end proovile panna MÜÜGIKONSULTANDINA meie Tartu kauplustes.

Ootused kandidaadile

    Meiega liitudes ootame, et:

  • oled vähemalt 18-aastane;
  • oled avatud meelega;
  • naudid kiiret töötempot;
  • oled tööaja suhtes paindlik.

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • osalist koormust - keskmiselt 20h-30h nädalas;
  • ajutist lepingut detsembri lõpuni;
  • arenguvõimalusi ettevõtte sees (üle 70% värbamistest toimuvad just ettevõttesiseselt);
  • põhjalikku koolitust ja alati abivalmis meeskonda;
  • võimalust kombineerida tööd oma eraeluga;
  • konkurentsivõimelist palka;
  • omatöötajasoodustust (-25%);
  • võimalust kogeda ainulaadset H&Mi kultuuri.

Tööpakkumise number
#669652

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
25. september 2020

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 171 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.

Vaata rohkem