Tartu Fenikss kasiino klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627090

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Klientide sõbralik teenindamine ja igapäevane aruandlus
* Inventuuride läbiviimine
* Töö baaris ja kassas
* Kaupade vastuvõtt

Nõudmised kandidaadile

* Vähemalt 21 aastane
* Oled hea suhtleja ja klientide teenindamine pakub Sulle rõõmu
* Suhtled eesti keeles ja vene keelest arusaamine ja suhtlemine ei ole takistuseks klientide teenindamisel
* Oled särtsakas ja rõõmsameelne
* Sind iseloomustavad ausus ja täpsus

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* 12 tunniste vahetustega tööd graafiku alusel (vahetuste ajad 08.00-20.00 ja 20.00-08.00)
* Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töökoht: Tartu
* Vajadusel väljaõpe kohapeal
* Vajalik tervisetõend (toidukäitlemine)

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#627090

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
12. november 2019

OÜ Novoloto kuulub maailma ühte suurimasse mänge- ja mänguautomaate tootvasse kontserni, kus ligi 50 erinevas riigis töötab üle 30 000 inimese. Eestis opereerib ettevõte 22 kasiinot. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Viljandis.

Vaata rohkem