Värsked tööpakkumised

Tartu Denim Dreami kaupluste juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 202378

Tööpakkumise number

202378

Töö kirjeldus

• Valmisolek meeskonnatööks;
• Meeskonnas eesmärkide püstitamine/saavutamine;
• Positiivse/töise õhkkonna loomine;
• Meeldiva ja meeldejääva teeninduse pakkumine;
• Kaupade liigutamine/hindamine;
• Iseenda arendamine.

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskhariduse olemasolu;
• Väga hea eesti keele oskus;
• Hea vene keele ja inglise keele oskus;
• Oskus motiveerida meeskonda eesmärkide püstitamisel/saavutamisel;
• Huvi luua meeskonnas positiivne/töine õhkkond;
• Töökus, ambitsioonikus ja kohusetundlikkus;
• Sõbralikkus ja usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

• Põhipalka + tulemuspalka;
• Koolitusi;
• Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;
• Ühiseid üritusi;
• Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
• Erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Otsime juhatajaid ettevõtte Tartu kauplustesse. Pakume täistööaega juhiomadustega, särasilmsetele, aktiivsetele inimestele, kellel on hea suhtlemisoskus, kirg ja huvi juhtimise ja klienditeeninduse vastu. Kui tunned, et vastad meie ootustele, siis kandideeri CV keskuse kaudu ja parimatega võtame ühendust.
Kui tunned, et vastad meie ootustele, siis kandideeri CV keskuse kaudu ja parimatega võtame ühendust.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. august 2010
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2010
Brutopalk:
kuni 100 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu

Põldma Kaubanduse AS on Guessi, Tommy Hilfigeri, Miss Sixty, Energie, Lee Cooperi, Pierre Cardini maaletooja ning nende brändide jae-ja hulgimüüja. Firmal on teksa- ja vabaajarõivaste kauplused Tallinnas (Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve, Sikupilli, Solarise ja Rotermanni keskuses, Foorumi äritänaval ning Marlboro Classicsi kauplus Väike-Karja tänaval), Tartus (Lõunakeskuses, Zeppelinis, Taskus ja Tartu Kaubamajas), Pärnus ( Port Artur 2, Kaubamajakas), Narvas (Astri), Jõhvis (Jewe), Rakveres (Põhjakeskus) ning Riias ( Dominas, Galerijas ja Spice´s). Firmas on ligikaudu 160 töötajat.