Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58144

Tartu büroo spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spetsialist on klienditeenindaja, kelle töökohustusteks on kodanike avalduste alusel kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel ning juhilubade vahetusega seonduvate toimingute tegemine.

Ootused kandidaadile

*Kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös, ausus ja lojaalsus ning positiivne ellusuhtumine;
*eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel (soovitavalt inglise keel);
*arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

*Huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas;
*eneseteostamise- ja arenguvõimalust;
*täiendkoolitust

Lisainfo

Kui töö tundub huvitav ja arvad, et oled sobiv kandidaat, siis saada oma elulookirjeldus (CV) ja kandideerimise avaldus hiljemalt 25.jaanuar 2006.a. Märgusõnaks lisage "Klienditeenindaja".

Tööpakkumise number
#58144