Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68813

Tartu büroo Jõgeva osakonna SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*kodanike avalduste alusel kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel;
*sõiduki tehniline ja dokumentaalne kontrollimine, mis on seotud registrisse tuleku, muudatuste vormistamise ning registrist kustutamisega.

Ootused kandidaadile

*kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
*eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel (soovitavalt inglise või vene keel);
*arvuti kasutamise oskus;
*kasuks tuleb teeninduses töötamise kogemus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös;
*lojaalsus, usaldusväärsus ja positiivsus

Ettevõte pakub

*toetavat ja professionaalset meeskonda;
*huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ja kaasaegses töökeskkonnas;
*tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust;
*töötasu alates 6500.- kroonist

Tööpakkumise number
#68813